1. Niedziela Zesłania Ducha Świętego kończy okres wielkanocny, jutro w poniedziałek święto NMP Matki Kościoła, dziś wielki festyn rodzinny w Świdniku, w parafii Matki Kościoła.
  2. W tym tygodniu w piątek ks. bp Adam Bab udzielił sakramentu bierzmowania młodzieży z klasy 7 i 8, łącznie sakrament przyjęło 31 młodych.
  3. Za tydzień Niedziela Trójcy Świętej i Pierwsza Komunia święta w naszej parafii o godz. 11.00. Dlatego następna msza św. O 12.30 będzie przesunięta na godz. 13.00. Rocznica Komunii św. 2 czerwca. Spowiedź pierwszokomunijna w piątek o godz. 19.00. Będzie kilku spowiedników, można skorzystać ze spowiedzi.
  4. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę bierzmowanym, na następną niedzielę kościół przygotują rodzice dzieci komunijnych.
  5. Dzisiaj taca inwestycyjna, którą przeznaczymy na remont instalacji elektronicznej dzwonów i nowe okna ażurowe na wieży kościoła, które wykonuje Michał Mańko.
  6. Dziś w naszej parafii rozprowadzamy Kremówki Papieskie przez młodzież z KSM, które sącegiełką wsparcia finansowego Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej. Kremówki dziśnad ranem przyjechały do Lublina z Wadowic w cenie 8 zł za sztukę. Dodatkiem do kremówek będąBroszury z mało znanymi historiami z życia św. Jana Pawła 2. Serdecznie zachęcamy do wsparcia SMALu.