1. Wczoraj zakończyliśmy Biały Tydzień, z dziećmi komunijnymi byliśmy na pielgrzymce do Kodnia poznając po drodze trzy chrześcijańskie tradycje obecne na Ziemi Lubelskiej: katolicką, prawosławną i unicką. Poznaliśmy historię cudownego obrazu Matki Bożej w Hannie, kopię ikony z Ławry Poczajowskiej i zwiedziliśmy piękny kompleks zabytkowego drewnianego kościoła w Hannie.
  2. Dziś rocznica I Komunii Świętej. Przy okazji dziękuję rodzicom dzieci komunijnych, rocznicowych i bierzmowanych za dar ołtarza: zostały zakupione nowe ornaty – dwa białe, dwa zielone i jeden fioletowy wykonane z bardzo dobrej jakości wełny. Koszt 3650,00 zł. Piękny prezent dla sprawowania Eucharystii.
  3. We czwartek Oktawa Bożego Ciała. Po mszy św. o godz. 18.00 procesja eucharystyczna wokół kościoła. Do organizacji i prowadzenia procesji zapraszam wszystkich chętnych, lektorów i ministrantów; zapraszam wszystkie dziewczynki chętne do sypania kwiatów. Proszę o przygotowanie ołtarzy: I na wewnętrznym parkingu za kościołem wspólnota „Przyjaciele Oblubieńca”, II na przejściu do p. Gorzelów Kółka Różańcowe, III przy figurze MB Droga Neokatechumenalna i IV przy krzyżu misyjnym Wilczopole Przedmieście.
  4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – odpust w parafii na ul. Kunickiego. Główna msza św. o godz. 18.00. W tym dniu nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych. 
  5. W sobotę Niepokalanego Serca Maryi.