1. W lipcu i w sierpniu msze św. w tygodniu będą we środę z nowenną do MB Nieustającej Pomocy i w piątek z koronką do Miłosierdzia Bożego, chyba że ktoś chciałby zamówić swoje intencje w inny dzień, to oczywiście jest to możliwe. W niedziele msze św. normalnie, czyli 9.00, 11.00, 12.30, 17.00.
  2. Wczoraj była s. Maristella z Warszawy, architekt wnętrz sakralnych, która przygotuje projekt odnowienia wnętrza naszego kościoła. Pomierzyła, już trochę zobaczyła, co można zrobić, żeby zachować to, co jest i rozwinąć czytelność znaków. Zapowiada się ciekawie.
  3. W sobotę chciałbym wyjechać na tygodniowy urlop, wrócę w niedzielę 21.07 wieczorem. Będzie o. Tomasz, w sprawach kancelaryjnych proszę zgłaszać się do Beaty Kazuli. Proszę dzwonić do mnie na mój lub parafialny numer, do o. Tomasza (694496924) lub do Beaty Kazuli (785100339).