XV Niedziela Zwykła „B

1. W lipcu i w sierpniu msze św. w tygodniu są we środę z nowenną do MB Nieustającej Pomocy i w piątek z koronką do Miłosierdzia Bożego, chyba że ktoś chciałby zamówić swoje intencje w inny dzień, to oczywiście jest to możliwe. W niedziele msze św. normalnie, czyli 9.00, 11.00, 12.30, 17.00.
  2. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę: Elżbieta Suszyńska, Joanna Turlewicz, Joanna, Mariola i Julia Maziarczyk. Ofiara na kwiaty – pozostało 30 zł. Na następną niedzielę zapraszam do przygotowania kościoła panie: Magdalena Mordel, Joanna Kołodziejczyk, Monika Szymczyk, Monika Kicało, Marzena Sulej.
  3. Poświęcenie pojazdów na św. Krzysztofa, patrona kierowców 28.07 w ostatnią niedzielę lipca.
  4. Ks. Proboszcz na urlopie, wróci w niedzielę 21.07 wieczorem. Zastępuje o. Tomasz, w sprawach kancelaryjnych proszę zgłaszać się do Beaty Kazuli. Można dzwonić do proboszcz na jego lub parafialny numer, do o. Tomasza (694496924) lub do Beaty Kazuli (785100339).