1. Zapraszam na roraty codziennie od poniedziałku do soboty o 6.00. Prośba, by każdy przygotował swój lampion, swoją świecę roratnią z jakąś osłonką na kapiący wosk. Po roratach we wtorki i czwartki będzie śniadanie nie tylko dla dzieci.
  2. Od tej niedzieli przez kolejne niedziele Adwentu po mszy św. o godz. 12.30 spotkania dla rodziców dzieci komunijnych. Najlepiej przyjść ze swoimi dziećmi na mszę świętą, one mogą zostać na spotkaniu.
  3. We czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o 6.00, 9.00 i 18.00.
  4. Rekolekcje adwentowe w parafii 15-17.12.2022, od czwartku do soboty przed 4 niedzielą adwentu. Głosi diecezjalny moderator Ruchu Światło-Życie (Oaza) ks. Jerzy Krawczyk.
  5. Dzisiaj puszka na Pomoc Kościołowi na Wschodzie. Szczegóły na plakacie.
  6. Radni dostarczają opłatki do domów na swoich odcinkach. Ofiary będą przeznaczone na spłatę długu za dach kościoła – 30.000,00 zł.