OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXV Niedziela Zwykła „B”

22.09.2024

1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy V Edycję Koncertów organowo-kameralnych w Wilczopolu. 29.09.2024 o godz. 18.00 wystąpi Kwartet „Dolce Vita”, 13.10.2024 wystąpi duet o. Dr Tomasz Jarosz (wokal) i dr Marcin Simela (organy), na zakończenie koncertów 20.10.2024 roku wystąpi chór chłopięco-męski „Pueri cantores lublinenses”, w którym występuje Mikołaj Bogusz.
  2. Dziś w całej Archidiecezji lubelskiej dziś zbiórka do puszek na powodzian. Zebrane pieniądze przekazujemy Caritas Archidiecezji Lubelskiej.
  3. Zapowiedzi przedślubne: Tomasz Kozioł i Agnieszka Kozioł z domu Sienior, oboje z Majdanu Mętowskiego, parafia tutejsza. Zapowiedź pierwsza. Kto by wiedział o przeszkodach do małżeństwa zachodzących między tymi osobami, proszę o powiadomienie.