1. W przyszłą niedzielę w ramach V Edycji Koncertów organowo-kameralnych w Wilczopolu o godz. 18.00 wystąpi duet o. Dr Tomasz Jarosz (wokal) i dr Marcin Simela (organy), na zakończenie koncertów 20.10.2024 roku wystąpi chór chłopięco-męski „Pueri cantores lublinenses”.
  2. W przyszłą niedzielę Dzień papieski. Zbiórka do puszek na Fundusz Papieski „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – wsparcie stypendialne dla młodych, zdolnych ludzi. Będą także kremówki, które do nas przyjadą z rana bezpośrednio z Wadowic, po 8 zł za kremówkę. Zamówiłem 250 szt.
  3. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę gościom weselnym Olgi Mordel i Kacpra Ciesielki. Na następną niedzielę zapraszam do przygotowania kościoła z domu Sadowskich, Skórskich, Niedźwiadków.
  4. Dzisiejsza taca na seminarium duchowne.
  5. Dziś odpust Aniołów stróżów w Głusku i św. Tereski w parafii na ul. Krochmalnej.
  6. Prawdopodobnie wraca nasz program „Spotkania z wiarą” (kiedyś Klucze wiary) do TVP Lublin. Musimy wyprodukować sami, na własny koszt poszczególne odcinki, TVP bezkosztowo je będzie emitować. Przynajmniej tyle, a przecież chodzi o głoszenie Ewangelii na wszelki sposób.