W naszej parafii działa 5 róż Żywego Różańca (kółek różańcowych). Są to kółka kobiece, chociaż w wielu parafiach są też kółka męskie, ale także Podwórkowe Kółka Różańcowe, do których należą dzieci.

Kółka mają bardzo ważną misję – modlitwa w sercu parafii. Tą modlitwą ogarniają sprawy całego Kościoła – co miesiąc otrzymują intencje papieskie do modlitwy oraz intencje parafialne.

Kółka różańcowe troszczą się o misje i misjonarzy. Niewielkie składki roczne przekazywane są z całej diecezji na pomoc misjonarzom i wsparcie ich dzieł.

Spotkania kółek związane ze zmianą tajemnic różańcowych odbywają się w pierwszą niedzielę miesiąca po mszy św. o godz. 11.00.

Osobą koordynującą życie róż różańcowych w naszej parafii oraz kontaktującą się z Księdzem Moderatorem Wojciechem Rebetą jest pani Danuta Kasperek.